Vyriausiasis buhalterisSpecialieji reikalavimai: atitikimas B pareigybės lygiui. Turėti, ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą ar specialųjį vidurinį išsilavinimą, įgytą iki 1995 metų. Išmanyti Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymus ir poįstatyminius aktus, darbo santykius reglamentuojančius įstatymus ir poįstatyminius aktus, turto, nuosavybės, ūkio procesų ir veiklos rezultatų bendruosius apskaitos principus, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų, biudžeto sandaros, mokesčių administravimo įstatymus ir poįstatyminius aktus, viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymą, viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės sandarą (VSAFAS) ir kt. teisės aktus. Mokėti dirbti kompiuterių programomis MS Word, MS Excel, naudotis interneto naršykle, darbas buhalterinės apskaitos programa. Patikimumas, kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, teigiamas požiūris į darbą, gebėjimas dirbti komandoje. Savo pareigas vykdyti savarankiškai pagal suteiktus įgaliojimus ir visiškai atsakyti už savo veiksmų padarinius. Darbo patirtis biudžetinėje įstaigoje (švietimo įstaigoje) ir patirtis vadovaujant struktūriniam padaliniui būtų pranašumas.

Pagrindinės funkcijos: organizuoja ir tvarko įstaigos buhalterinę apskaitą; teikia reikiamą buhalterinės apskaitos informaciją Savivaldybės, Kūno kultūros ir sporto departamento institucijoms, auditoriams, mokesčių administratoriams. Analizuoja periodines ataskaitas (išlaidų sąmatų vykdymo, kreditorinio -debitorinio įsiskolinimo, turto ir kitas); sudaro biudžeto vykdymo periodines suvestines, ataskaitas, rengia aiškinamuosius raštus ir teikia savivaldybės atsakingiems skyriams; vykdo finansines operacijas, susijusias su finansavimu iš biudžeto, neviršijant patvirtintų asignavimų; tvarko banko dokumentus, tinkamai juos įformina, registruoja; dirba su įdiegtomis bankų programomis. Vykdo išankstinę ir einamąją finansų kontrolę pagal nustatytą kompetenciją bei atlieka kitus darbus, nurodytus vyriausiojo buhalterio pareiginiuose nuostatuose.
Įmonė: Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija
Miestas: Panevėžys
Kreiptis: Liepų al. 2, 860026340, rastine@sporto.panevezys.lm.lt
Dokumentų pateikimo būdas: el. budu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)
Paskelbta: 2018.01.12
Galioja iki: 2018.01.30Asmenys prašymus leisti dalyvauti konkurse teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą. Prisijungę prie paslaugos "Pretendavimas į darbuotojo pareigas" (https://pm.vataras.lt), pretendentai konkursą organizuojanciai įstaigai privalo pateikti:
 • Sistemoje sudarytą savo gyvenimo aprašymą (gyvenimo aprašymą reikėtų susikurti skiltyje "Mano dokumentai" prieš teikiant prašymą);
 • užpildytą pretendento anketą;
 • prašymą leisti dalyvauti konkurse (dokumentus, susikurtus skiltyje "Mano dokumentai", į prašymą įtraukite panaudodami mygtuką "Pridėti iš mano dokumentų");
 • savo, kaip įmonės, įstaigos vadovo, veiklos programą, jeigu pretendentas pageidauja dalyvauti konkurse įmonės/įstaigos vadovo pareigybei.
  Prašymai dalyvauti konkurse teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos. Norėdami pateikti prašymus, asmenys neturi buti išsilaikę bendrųjų gebėjimų testo.


  Atsiliepimai, skundai apie Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija


  Komentaras:
  Vardas:
   

  Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

         Google apie Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija
  Rekvizitai apie Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija
  Skundailt.com apie Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija
  Verslo žinios apie Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija
  118 apie Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija
  KurRasti apie Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija