Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjasPareigų pavadinimas; lygis/kategorija (išskyrus dirbantiems pagal darbo sutartį):

Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas.

Darbo vieta (miestas):

Kauno miesto socialinių paslaugų centras, Partizanų g. 38D, Kaunas

Reikalavimai:

turėti aukštąjį universitetinį socialinių mokslų srities išsilavinimą;turėti ne mažesnę kaip 1 metų vadovaujančio darbo ir ne mažesnę nei 1 m. darbo socialines paslaugas teikiančioje įstaigoje patirtį;turėti patirtį viešųjų pirkimų organizavime;mokėti bent vieną užsienio kalbą ir turėti puikius kompiuterinio raštingumo įgūdžius;žinoti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius socialinių paslaugų planavimą, organizavimą, teikimą ir įstaigos finansų planavimą bei viešuosius pirkimus;išmanyti dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisykles bei personalo apskaitos tvarkymą;dirbti komandoje ir reikšti asmeninę iniciatyvą, turėti nepriekaištingą profesinę reputaciją;mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;

Privalumas: ES lėšomis projektų administravimo patirtis.

Funkcijos:

Bendrųjų reikalų skyriaus veiklos (įstaigos administravimo, personalo vadybos, ūkinės veiklos) organizavimas; įstaigos viešųjų pirkimų vykdymas; pokyčių bei naujovių, susijusių su viešųjų pirkimų vykdymu inicijavimas ir įgyvendinimas;dalyvavimas projektinėse veiklose;vadovavimas Skyriaus darbuotojams, jų kvalifikacijos kėlimo planavimas, motyvavimas ir veiklos vertinimas.
Įmonė: Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Miestas: Kaunas
Kreiptis: Partizanų g. 38D, 837322462, (837)242503, info@kaunospc.lt
Dokumentų pateikimo būdas: el. budu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)
Paskelbta: 2018.02.13
Galioja iki: 2018.03.03Asmenys prašymus leisti dalyvauti konkurse teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą. Prisijungę prie paslaugos "Pretendavimas į darbuotojo pareigas" (https://pm.vataras.lt), pretendentai konkursą organizuojanciai įstaigai privalo pateikti:
 • Sistemoje sudarytą savo gyvenimo aprašymą (gyvenimo aprašymą reikėtų susikurti skiltyje "Mano dokumentai" prieš teikiant prašymą);
 • užpildytą pretendento anketą;
 • prašymą leisti dalyvauti konkurse (dokumentus, susikurtus skiltyje "Mano dokumentai", į prašymą įtraukite panaudodami mygtuką "Pridėti iš mano dokumentų");
 • savo, kaip įmonės, įstaigos vadovo, veiklos programą, jeigu pretendentas pageidauja dalyvauti konkurse įmonės/įstaigos vadovo pareigybei.
  Prašymai dalyvauti konkurse teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos. Norėdami pateikti prašymus, asmenys neturi buti išsilaikę bendrųjų gebėjimų testo.


  Atsiliepimai, skundai apie Kauno miesto socialinių paslaugų centras


  Komentaras:
  Vardas:
   

  Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

         Google apie Kauno miesto socialinių paslaugų centras
  Rekvizitai apie Kauno miesto socialinių paslaugų centras
  Skundailt.com apie Kauno miesto socialinių paslaugų centras
  Verslo žinios apie Kauno miesto socialinių paslaugų centras
  118 apie Kauno miesto socialinių paslaugų centras
  KurRasti apie Kauno miesto socialinių paslaugų centras