Vidaus teisės skyriaus teisininkasVIDAUS TEISĖS SKYRIAUS TEISININKĄ (-Ę)

Struktūrinis padalinys: Teisės departamentoVidaus teisės skyrius

Darbo vieta: Vilnius

Darbo aprašymas:

įmonės vidaus teisės aktų, susijusių su įmonės palaikančiosiomis funkcijomis (strategija, informacinės technologijos, finansai, žmogiškieji ištekliai, turto ir viešųjų pirkimų valdymas ir kt.), rengimas, dalyvavimas juos rengiant, pastabų, pasiūlymų teikimas;tipinių ar nestandartinių sutarčių projektų rengimas, derinimas, teisinis vertinimas ir (ar) pastabų, siūlymų ir išvadų teikimas;pagal poreikį dalyvavimas įmonės atliekamuose viešuosiuose pirkimuose; įmonės valdymo organų veiklos organizavimas; vadovų ir darbuotojų konsultavimas civilinės, administracinės, darbo teisės, sutarčių, viešųjų pirkimų, turto valdymo, finansų ir kt. klausimais;kitų skyriaus vadovo nuolatinio ir nenuolatinio pobūdžio pavedimų, susijusių su skyriaus funkcijomis, vykdymas.

Reikalavimai pareigybei:

turėti socialinių mokslų studijų srities teisės krypties aukštąjį universitetinį išsilavinimą (bakalauro ar magistro arba universitetinių vientisųjų studijų magistro kvalifikacinį laipsnį);turėti ne mažesnę kaip 2 metų teisinio darbo patirtį; puikiai išmanyti ir gebėti taikyti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius valstybės įmonių veiklą, darbo teisę, civilinę ir civilinio proceso teisę, viešuosius pirkimus, sutarčių rengimą ir kt.;darbo patirtis rengiant įmonės vidaus teisės aktus, sutartis;puikiai išmanyti viešųjų pirkimų vykdymo reikalavimus. Ne mažiau kaip 1 metų tiesioginio darbo viešųjų pirkimų srityje patirtis būtų privalumas;puikiai išmanyti valstybės turto, finansų valdymo ir naudojimo principus, standartus ir teisinį reglamentavimą. Ne mažiau kaip 1 metų tiesioginio darbo valstybės turto, finansų valdymo ir naudojimo srityje patirtis būtų privalumas; personalo procesų, tvarkų ir kt. valdymo įrankių, geriausiai atitinkančių įmonės poreikius ir tikslus, rengimas arba dalyvavimas juos rengiant. Ne mažiau kaip 1 metų patirtis darbo teisės srityje būtų privalumas;gebėti valdyti didelės apimties duomenis ir informaciją, ją kaupti, sisteminti, apibendrinti bei rengti išvadas;puikūs dokumentų ir teisės aktų rengimo įgūdžiai;iniciatyvumas, pozityvumas, puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai;gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;kūrybiškumas, analitinis mąstymas, orientacija į kokybišką rezultatą;darbas "Microsoft Office" programų paketu.

Mes siūlome:

galimybę dirbti strateginę reikšmę turinčioje, pagrindinius valstybės informacinius išteklius tvarkančioje įmonėje;nuolatinį tobulėjimą ir profesinį augimą;darbą profesionalų komandoje.


Įmonė: VĮ "Registrų centras"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Vinco Kudirkos g. 18-3, (85)2507604, violeta.vagliene@registrucentras.lt
Dokumentų pateikimo būdas: el. budu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)
Paskelbta: 2019.01.12
Galioja iki: 2019.01.26Asmenys prašymus leisti dalyvauti konkurse teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą. Prisijungę prie paslaugos "Pretendavimas į darbuotojo pareigas" (https://pm.vataras.lt), pretendentai konkursą organizuojanciai įstaigai privalo pateikti:
 • Sistemoje sudarytą savo gyvenimo aprašymą (gyvenimo aprašymą reikėtų susikurti skiltyje "Mano dokumentai" prieš teikiant prašymą);
 • užpildytą pretendento anketą;
 • prašymą leisti dalyvauti konkurse (dokumentus, susikurtus skiltyje "Mano dokumentai", į prašymą įtraukite panaudodami mygtuką "Pridėti iš mano dokumentų");
 • savo, kaip įmonės, įstaigos vadovo, veiklos programą, jeigu pretendentas pageidauja dalyvauti konkurse įmonės/įstaigos vadovo pareigybei.
  Prašymai dalyvauti konkurse teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos. Norėdami pateikti prašymus, asmenys neturi buti išsilaikę bendrųjų gebėjimų testo.


  Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Registrų centras"


  Komentaras:
  Vardas:
   

  Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

         Google apie VĮ "Registrų centras"
  Rekvizitai apie VĮ "Registrų centras"
  Skundailt.com apie VĮ "Registrų centras"
  Verslo žinios apie VĮ "Registrų centras"
  118 apie VĮ "Registrų centras"
  KurRasti apie VĮ "Registrų centras"