Turto valdymo ir ūkio skyriaus vadovas (-ė)Valstybinių miškų urėdija - svarbų kokybinį pokytį įgyvendinanti valstybės įmonė, patikėjimo teise valdanti didžiulį valstybės turtą - valstybinius miškus, generuojanti daugiau kaip 150 mln. eurų metinę apyvartą ir sukūrusi daugiau kaip 3500 darbo vietų visuose Lietuvos regionuose. Įmonė yra ir didelės vertės nekilnojamojo turto, transporto parko, specialios miškų infrastruktūros priežiūros, medienos ruošos ir transportavimo bei miškų priešgaisrinės apsaugos technikos valdytoja. Į atsinaujinančią vadovų komandą kviečiame

Turto valdymo ir ūkio skyriaus vadovą (-ę),

Kuris (-i) bus atsakingas (-a) už efektyvios turto valdymo sistemos sukūrimą ir turto valdymą, įmonės ūkinio funkcionavimo aprūpinimą bei turto valdymo ir eksploatavimo procesų tobulinimą.

Darbo vieta - Vilniuje

Iš kandidatų tikimės:
-¢ Patirties turto valdymo srityje, plataus ir atsakingo požiūrio, iniciatyvumo ir ryžtingumo,
-¢ Aukštojo išsilavinimo, gebėjimo analizuoti, diskutuoti, ieškoti sprendimų, užsibrėžti tikslus ir jų siekti;
-¢ Ne mažesnės nei 3 metų panašaus darbo patirties, bent 2 metų - vadovaujamo darbo didelėje ar vidutinio dydžio įmonėje patirties;
-¢ Procesų ir projektų valdymo principų ir įrankių išmanymo, patirties taikyti juos praktikoje;
-¢ Puikiai kalbėti ir rašyti lietuviškai, gerai kalbėti angliškai;
-¢ Gebėjimo telkti ir susitelkti darbui ir bendriems tikslams.


Įmonės darbuotojų ir visuomenės pasitikėjimas už valstybinius miškus atsakinga įmone - vienas iš svarbiausių mūsų tikslų. Jei turi žinių, patirties, ambicijų ir drąsos keistis ir keisti - junkis prie mūsų.
Įmonė: VĮ "Valstybinių miškų urėdija"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Buveinės adresas:Savanorių pr. 176, 37052364448, cv@vivmu.lt
Dokumentų pateikimo būdas: el. budu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)
Paskelbta: 2019.02.09
Galioja iki: 2019.02.23Asmenys prašymus leisti dalyvauti konkurse teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą. Prisijungę prie paslaugos "Pretendavimas į darbuotojo pareigas" (https://pm.vataras.lt), pretendentai konkursą organizuojanciai įstaigai privalo pateikti:
 • Sistemoje sudarytą savo gyvenimo aprašymą (gyvenimo aprašymą reikėtų susikurti skiltyje "Mano dokumentai" prieš teikiant prašymą);
 • užpildytą pretendento anketą;
 • prašymą leisti dalyvauti konkurse (dokumentus, susikurtus skiltyje "Mano dokumentai", į prašymą įtraukite panaudodami mygtuką "Pridėti iš mano dokumentų");
 • savo, kaip įmonės, įstaigos vadovo, veiklos programą, jeigu pretendentas pageidauja dalyvauti konkurse įmonės/įstaigos vadovo pareigybei.
  Prašymai dalyvauti konkurse teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos. Norėdami pateikti prašymus, asmenys neturi buti išsilaikę bendrųjų gebėjimų testo.


  Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Valstybinių miškų urėdija"


  Komentaras:
  Vardas:
   

  Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

         Google apie VĮ "Valstybinių miškų urėdija"
  Rekvizitai apie VĮ "Valstybinių miškų urėdija"
  Skundailt.com apie VĮ "Valstybinių miškų urėdija"
  Verslo žinios apie VĮ "Valstybinių miškų urėdija"
  118 apie VĮ "Valstybinių miškų urėdija"
  KurRasti apie VĮ "Valstybinių miškų urėdija"