Archyvo vadovasAtsinaujinanti Valstybės įmonė Registrų centras - pagrindinių Lietuvos registrų ir valstybinės reikšmės informacinių sistemų tvarkytoja, siekianti tapti pirmaujančia pasaulyje valstybės duomenų pagrindu sukurtas paslaugas teikiančia inovatyvia įmone, į savo komandą kviečia:

ARCHYVO VADOVĄ (-Ę)

Registrų centro valdomas archyvas - vienas didžiausių Lietuvoje, kuriame dirba 90 darbuotojų ir kurio veikla vykdoma 10 Lietuvos apskričių centrų veikiančiuose padaliniuose. Archyvas sudarytas iš 5 grupių (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių-Marijampolės bei Panevėžio). Archyvo veiklos iššūkiai: skaitmenizacija, modernėjimas ir efektyvūs procesiniai sprendimai, galintys prisidėti prie įmonės teikiamų paslaugų išorės klientams.

Darbo vieta: Vilnius

Darbo aprašymas:

užtikrinti įmonės administracinės bei specialiosios veiklos (trijų pagrindinių valstybės registrų Nekilnojamojo turto kadastro ir registro, Juridinių asmenų registro bei Adresų registro dokumentų) nuolatinį arba ilgą saugojimą; kvalifikuotais skaitmeniniais sertifikatais pasirašytų dokumentų kaupimą, apskaitą, naikinimą ir (ar) nustatyta tvarka perdavimą valstybiniam saugojimui;efektyviai valdyti specialiosios veiklos dokumentų kopijų teikimo klientams procesą;diegti skaitmeninius integruotus sprendimus įmonės veikloje, leisiančius veiklos padaliniams efektyviai dirbti su Nekilnojamojo turto kadastro ir registro bylų dokumentais;rengti archyvų tvarkymo, saugojimo ir naudojimo tvarkų, instrukcijų, taisyklių ir kitų norminių aktų projektus;vadovauti didelei darbuotojų komandai visoje Lietuvoje!

Reikalavimai pareigybei:

aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro laipsnis būtų privalumas);ne mažesnė nei 2 metų vadovavimo struktūriniam padaliniui patirtis;ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis dokumentų valdymo ir duomenų tvarkymo srityje;išmanyti Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymą, būti susipažinusiam su Lietuvos vyriausiojo archyvaro parengtais ir patvirtintais norminiais bei metodiniais dokumentais, reglamentuojančiais archyvų veiklą;išmanyti elektroninių dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos bei saugojimo taisykles;orientacija į rezultatus, iniciatyvumas, siekis tobulinti veiklos procesus;geri vadovavimo ir lyderystės įgūdžiai;gerai mokėti lietuvių kalbą, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei A2 lygiu.

Mes siūlome:

galimybę jungtis naujai formuojamos vidurinės grandies vadovų komandos atsinaujinančioje strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves;bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą.
Įmonė: VĮ "Registrų centras"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Lvovo g. 25-101, (85)2507648, Jurate.Gurksniene@registrucentras.lt
Dokumentų pateikimo būdas: el. budu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)
Paskelbta: 2019.04.13
Galioja iki: 2019.04.27Asmenys prašymus leisti dalyvauti konkurse teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą. Prisijungę prie paslaugos "Pretendavimas į darbuotojo pareigas" (https://pm.vataras.lt), pretendentai konkursą organizuojanciai įstaigai privalo pateikti:
 • Sistemoje sudarytą savo gyvenimo aprašymą (gyvenimo aprašymą reikėtų susikurti skiltyje "Mano dokumentai" prieš teikiant prašymą);
 • užpildytą pretendento anketą;
 • prašymą leisti dalyvauti konkurse (dokumentus, susikurtus skiltyje "Mano dokumentai", į prašymą įtraukite panaudodami mygtuką "Pridėti iš mano dokumentų");
 • savo, kaip įmonės, įstaigos vadovo, veiklos programą, jeigu pretendentas pageidauja dalyvauti konkurse įmonės/įstaigos vadovo pareigybei.
  Prašymai dalyvauti konkurse teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos. Norėdami pateikti prašymus, asmenys neturi buti išsilaikę bendrųjų gebėjimų testo.


  Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Registrų centras"


  Komentaras:
  Vardas:
   

  Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

         Google apie VĮ "Registrų centras"
  Rekvizitai apie VĮ "Registrų centras"
  Skundailt.com apie VĮ "Registrų centras"
  Verslo žinios apie VĮ "Registrų centras"
  118 apie VĮ "Registrų centras"
  KurRasti apie VĮ "Registrų centras"