Sandėlio darbuotojas-montuotojas

Pobūdis: Darbuotojo veiklos sritis:
Sandėliavimas
Darbo pobūdis:
Esame gamintojai šiltnamių bei stoginių.Savo gaminiams naudojame tik kokybiškas medžiagas, todėl ieškome atsakingų darbuotojų. Sandėlio darbuotojas vykdys darbą sandėlyje komlektuojant užsakymą. Plačiau apie darbo specifiką: prekių surinkimas , komplektavimas pagal dokumentą, profilių rūšiavimas, pjaustymas pagal konkrečius išmatavimus. Tai pat polikarbonato plokščių paruošimas supjaunant bei paruošiant montavimui. Darbuotojus apmokome ir padedame įslieti į draugiško kolektyvo būrį, suteikiame visus būtinus įrankius, darbo aprangą. Darbo laikas - aštuonios darbo valandos, darbo dienomis, savaitgaliai JŪSŲ. Kolektyvas draugiškas, padeda vienas kitam, patogus susisiekimas viešuoju transportu.

Reikalavimai: Reikalavimai:
Neturi patirties - išmokysime, svarbu turėti norą mokytis ir tobulėti.
Darbų saugos instrukcijų žinojimas
Atsakingas požiūris į darbą, mokėjimas planuotis darbus, imlumas.
Vairuotojo pažymėjimas - vairuotojo pažymėjimas B kategorija.
Mes jums siūlome
Kvalifikacijos tobulinimo kursai, apmokymai.
Ieškome atsakingų darbuotojų, kurie ieško pastovaus, ilgalaikio darbo.

Atlyginimas: 920 € (iki mokesčių išskaitymo, t.y. "ant popieriaus")
Įmonė: UAB "Gampre"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Dūmų g. 3B-102, Naujoji Vilnia, 8 612 80001, info@gampre.com
Paskelbta: 2019.05.15
Galioja iki: 2019.06.14

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Gampre"

Komentaras:
Vardas:

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Gampre"
Rekvizitai apie UAB "Gampre"
Skundailt.com apie UAB "Gampre"
Verslo žinios apie UAB "Gampre"
118 apie UAB "Gampre"
KurRasti apie UAB "Gampre"