Krovėjas-Pagalbinis

Pobūdis: Kraustvida- profesionalias perkraustymo, pervežimo, baldų surinkimo ir montavimo paslaugas teikianti įmonė ieško naujų komandos narių. Mums svarbu, kad mūsų naujasis kolega būtų:
• Atsakingas ir laikytųsi duoto žodžio;
• Būtų punktualus ir suprastų, kad vėlavimas nėra labai geras bruožas;
• Tikimės, kad atvyks į darbą sutartu laiku, žalingi įpročiai netrugdys darbui, arba nebus priežastis neatvykti į darbą (taip, taip būna, todėl jeigu Jums šie dalykai nėra svetimi, taupykime vieni kitų laiką);
• Bus sąžiningas- supras, kad atlikdamas savo darbą kokybiškai, tiesiogiai prisideda prie įmonės plėtros, gerbs kolegas, klientus ir verslo partnerius;
• Norės ne tik dirbti, bet ir užsidirbti- ieškome kolegos, kuris norėtų ne tik ateiti į darbą ir "išbūti valandas", bet būtų motyvuotas užsidirbti kuo didesnį atlyginimą;
• Kruopščiai atliktų pavestas užduotis;
• Būtų komunikabilus;
• Reprezentuotų įmonę- gerbtų kolegas ir klientus, elgtųsi mandagiai.
Keliame paprastus ir žmogiškus reikalavimus, viso kito, ko trūks, pažadame išmokyti. Svarbiausia noras ir motyvacija. Susidomėjai? Tavo skambučio lauksime tel. +37065985161 arba, siųsk CV adresu: darbas.kraustvida@gmail.com.
Įmonė siūlo visas soc. garantijas, stabilų ir laiku mokamą atlyginimą, realius ir motyvuojančius priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.
Reikalavimai: B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, atsakingumas, punktualumas, sąžiningumas, kruopštumas, iniciatyvumas.

Reikalavimai: B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, atsakingumas, punktualumas, sąžiningumas, kruopštumas, iniciatyvumas.

Atlyginimas: 1150 € iki mokesčių išskaitymo / apie 875 € "į rankas"
Įmonė: IĮ "Kraustvida"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Veiveriu 9B, 865985161, darbas.kraustvida@gmail.com
Paskelbta: 2019.06.12
Galioja iki: 2019.06.15

Atsiliepimai, skundai apie IĮ "Kraustvida"

  Pavardenis,  (2019.06.12, 14:10)  78.58.121.140
Nemoka algu.


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie IĮ "Kraustvida"
Rekvizitai apie IĮ "Kraustvida"
Skundailt.com apie IĮ "Kraustvida"
Verslo žinios apie IĮ "Kraustvida"
118 apie IĮ "Kraustvida"
KurRasti apie IĮ "Kraustvida"