Apskaitininkas/Administratorius (-ė) e-parduotuvėje

Pobūdis: Ieškome naujų komandos narių Vilniuje!

Video apie darbo pasiūlymą:
Video apie įmonę
www.youtube.com/watch?v=sEgfdvMFPt4
Video apie parduotuvę

UAB Urmo grupė - įmonė užsiimanti internetine ir fizine prekyba Lietuvoje. Įmonei priklauso nemažai Lietuvoje veikiančių internetinių parduotuvių (UrmoKaina.lt, PigusDronai.lt, GeriBatutai.lt, VaizdoRegistratoriai.eu ir kitos).

Apie internetinę parduotuvę UrmoKaina.lt:
• Dirbame jau ilgiau kaip 7 metus
• Sėkmingai pristatėme daugiau kaip 400 000 užsakymų
• 2014 metais atidaryta parduotuvė Vilniuje, kurioje prekes galima apžiūrėti įsigyti iš karto
• 2015 metais įmonė gavo STIPRIAUSI LIETUVOJE 2015 sertifikatą
• 2016 metais įmonė gavo STIPRIAUSI LIETUVOJE 2016 ir STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI 2016 sertifikatus
• 2018 metais atidaryta fizinė UrmoKaina.lt parduotuvė Kaune
• Įmonė registruota elektros ir elektroninės įrangos priemonių naudojamų buityje importuotojų ir/ar gamintojų sąvade
• Įmonė registruota pakuočių importuotojų ir/ar gamintojų sąvade
• Įmonė registruota baterijų ir akumuliatorių importuotojų ir/ar gamintojų sąvade

Darbo pobūdis:
• Sąskaitų faktūrų išrašymas, prekių pajamavimas (darbas su Rivilė programa);
• Apskaitos žurnalų vedimas;
• Kiti apskaitos ir administraciniai darbai;
• Prekių išdavimas klientams;
• Darbas su grynaisiais pinigais;
• Pagalba kolegoms ruošiant ir siunčiant užsakymus;
• Kiti vadovo pavesti darbai;
• Geros nuotaikos palaikymas :)

P.S. APMOKOME atlikti pavestus darbus! :)

Reikalavimai: Šis darbas puikiai tinka jums jeigu:
• Esate atidus, tvarkingas ir kruopštus;
• Puikiai mokate naudotis kompiuteriu;
• Norite mokytis ir tobulėti bei sugebate tai daryti greitai;
• Esate atsakingas, iniciatyvus ir sąžiningas;
• Esate linksmas, pozityvus ir draugiškas.

Kylate į viršų tarp kitų kandidatų jeigu:
• Turite panašaus darbo patirties;
• Mokate dirbti apskaitos programa Rivilė.

Mes siūlome:
• Linksmą jaunatviška ir draugišką kolektyvą;
• Mokymų programą naujiems darbuotojams;
• Pastovius mokymus esamiems darbuotojams, galimybę tobulėti ir augti kartu su visa komanda;
• Įdomų darbą – galimybę dirbti su inovacinėmis prekėmis (dronai, veiksmo kameros, išmanieji laikrodžiai, riedžiai...);
• Galimybę išbandyti naujausias prekes;
• Konkurencingą atlyginimą;
• Darbo laiką leidžiantį aplenkti rytinius ir vakarinius kamščius;
• Karjeros galimybes;
• Darbo vietą naujame šauniai įrengtame ofise;
• Ženklias darbuotojų nuolaidas įmonės parduodamai produkcijai;
• Sporto klubo abonimentą;
• Papildomą privatų sveikatos draudimą.

Darbo laikas:
Pr-Kt 10:00-19:00
Pn 9:00-18:00
Aplenkiame rytinius ir vakarinius kamščius.

Darbo vieta:
UrmoKaina.lt Vilniaus filialas adresu Žemaitės 22, Vilnius.

Konfidencialumą garantuojame.

Kontaktinis asmuo:
Vainius Kuolys
tel. 865513714

Atlyginimas: 1000 € iki mokesčių išskaitymo / apie 772 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Urmo grupė"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Žemaitės 22, 865513714, vainius@urmokaina.lt
Paskelbta: 2019.06.11
Galioja iki: 2019.07.11

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Urmo grupė"

Komentaras:
Vardas:

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Urmo grupė"
Rekvizitai apie UAB "Urmo grupė"
Skundailt.com apie UAB "Urmo grupė"
Verslo žinios apie UAB "Urmo grupė"
118 apie UAB "Urmo grupė"
KurRasti apie UAB "Urmo grupė"