Elektromonteris- remontininkas

Pobūdis: • Remontuoti elektrines ir mechanines gamybos įrengimų dalis. Atlikti savalaikį ir kokybišką cecho įrengimų remontą, techninę priežiūrą, profilaktiką.
• Remontuoti ir prižiūrėti apšvietimo sistemas, šviesos ir garso signalizacijas, valdymo pultus. Pašalinti defektus bei pažeidimus elektros įrenginiuose, prietaisuose.
• Aptarnauti ir atlikti elektros skirstymo įrengimų, elektros pastočių žemos dalies iki 1000v ir elektros tinklų planinį aptarnavimą.
• Tikrinti šaldymo ir suspausto oro stotis, apie gedimus pranešti energetikos tarnybai.

- Pamaininis slenkantis darbo grafikas: 3 darbo pamainos dieninės iš eilės, 3 poilsio dienos, 3 darbo pamainos naktinės iš eilės, 3 poilsio dienos.
- Dėl darbo kreiptis atvykstant į personalo skyrių darbo dienomis, darbo valandomis.
Savanorių pr. 180, Vilnius. Įėjimas iš Sausupio g.

Reikalavimai: • Turėti suteiktą ne žemesnę VK kategoriją iki 1000V kvalifikacinę grupę.
• Žinoti įrengimų, mechanizmų, prietaisų bei atskirų agregatų paskirtį, ir veikimo principus. Taip pat jų gedimo požymius bei priežastis, gedimų įtaką cecho gamybos organizavimui.
• Žinoti elektrosaugos reikalavimus, elektros įrengimų įrengimo ir vartotojų elektros įrengimų eksploatacijos ir saugos taisykles.

Darbo patirtis: 1 metai
Atlyginimas: 1100 € iki mokesčių išskaitymo / apie 710 € "į rankas"
Įmonė: AB "Plasta"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Sausupio g., 8 686 89788, linap@plasta.lt
Paskelbta: 2019.07.11
Galioja iki: 2019.08.10

Atsiliepimai, skundai apie AB "Plasta"

  Iesko ir iesko viso ir visko...,  (2019.07.15, 09:50)  84.15.187.181
Sunkus darbas. Cechose ne tik pavojinga dirbti bet ir paprastai buti.Nes lubu gabalai nuo vibracijos ir cia yra normalu, krautuvai ir bobcatai vazioja kaip lenktininkai ir net ne ziuri i zmones kurie yra arti, ceche daug langu nera, pravaziavimai pastoviai atidaryti ir vejas vaiksto taip kad viduj salciau nei lauke, nors ir irengimai dirba su auksta temperatura, zmones visai nevertina, kas dirba pamainomis 12 val.

iesko ir vis iesko pastoviai elektriku, santechniku, pakrovejo vairuoroju, frezuotoju, liftininku, mechaniku, ir kitu pamainos darbutoju... Tai jei taip gerai ten tai ko vis iesko ir iesko ????


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie AB "Plasta"
Rekvizitai apie AB "Plasta"
Skundailt.com apie AB "Plasta"
Verslo žinios apie AB "Plasta"
118 apie AB "Plasta"
KurRasti apie AB "Plasta"