Administratorė/ius – konsultantė/as (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Ieškome administratorės – konsultantės (darbo patirtis nebūtina).
Dalis darbo biure su dokumentacija, dalis – parduotuvėje su klientais.
Darbo laikas – 8 – 17 val., pirmadienis – penktadienis.

Darbo pobūdis:
Darbas su dokumentacija (duomenų fiksavimas, sąskaitų, ataskaitų išrašymas)
Prekių užsakymai, bendravimas su įmonės partneriais ir verslo klientais
Klientų konsultavimas parduotuvėje, pagalba renkantis prekes
Prekių pardavimas , atsiskaitymo priėmimas

Reikalavimai:
Motyvacija dirbti ir tobulėti
Kompiuterinis raštingumas
Gebėjimas bendrauti su klientais, įtaigumas

Siūlome:
Mokymus, nuolatinį tobulinimąsi
450eurų (atskaičius mokesčius) atlyginimą
Priedus nuo parduotų produktų
Linksmą energingą kolektyvą
Nuolaidas parduotuvėje

Kviečiame kandidatuoti siunčiant savo CV - lauravakaryte@gmail.com

Atlyginimas: 550 € (iki mokesčių išskaitymo, t.y. "ant popieriaus")
Įmonė: Įmonės pavadinimas nenurodytas
Miestas: Vilnius
Kreiptis: laura.vakaryte@gmail.com
Paskelbta: 2019.08.13
Galioja iki: 2019.09.12