Psichologas (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Bndrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo mokymų vedimas (32val.) (dvejose Šiaulių r. mokyklose)

Reikalavimai: 1. Turi psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro kvalifikacinius laipsnius (arba psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį baigus vientisąsias studijas arba švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka prilygintą aukštojo mokslo kvalifikaciją)

2.
arba
- įgijęs pirmąją arba antrąją kvalifikacinę kategoriją vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2007 m. sausio 29 d. įsakymu Nr. ISAK-101 "Dėl Psichologų, teikiančių pagalbą mokiniui, atestacijos nuostatų patvirtinimo"

arba
-ne mažiau kaip 5 metus per paskutinius 7 metus vykdęs medicinos psichologo praktiką, iš kurių bent 2 metus teikęs medicinos psichologo paslaugas vaikams ir paaugliams

3. Galimybė vesti mokymus Šiaulių r.

Atlyginimas: 1600 € iki mokesčių išskaitymo / apie 997 € "į rankas"
Įmonė: MB "Pagauk"
Kreiptis: 862113918, projektai@pagauk.lt
Paskelbta: 2019.09.11
Galioja iki: 2019.09.20

Atsiliepimai, skundai apie MB "Pagauk"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie MB "Pagauk"
Rekvizitai apie MB "Pagauk"
Skundailt.com apie MB "Pagauk"
Verslo žinios apie MB "Pagauk"
118 apie MB "Pagauk"
KurRasti apie MB "Pagauk"