Papročių specialistas (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Stebėti, analizuoti, apibendrinti etninės kultūros tradicijų, papročių, apeigų, žinijos, pasaulėjautos raišką, būklę, tęstinumą, veiklas Lietuvoje; teikti metodinę paramą šios srities veiklas vykdantiems specialistams, įstaigoms kursuose, seminaruose, mokymuose; inicijuoti srities įvairaus pobūdžio publikacijų rengimą ar jas rengti; inicijuoti, koordinuoti ar organizuoti tokio pobūdžio renginius ir skatinti šalies kultūros įstaigas, specialistus vykdyti šias veiklas; fiksuoti paprotinę, etnografinę, tautosakinę medžiagą ekspedicijose; kuruojamos srities aprėptyje dalyvauti Nematerialaus kultūros paveldo vertybių išsaugojimo ir teikimo sąvadui darbuose; skleisti informaciją apie papročius, kitus etninės kultūros reiškinius visuomenėje žiniasklaidos priemonėmis, socialiniais tinklais.

Reikalavimai: Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą humanitarinių mokslų srities išsilavinimą, mokėti užsienio kalbą, turėti darbo Microsoft Office programiniu paketu įgūdžių. Pageidautina turėti nurodytos srities darbo patirties, žinoti, kas čia pirmiausia darytina ir pasiūlyti įgyvendinimo metodus

Darbo patirtis: 2 metai
Atlyginimas: 1332 € iki mokesčių išskaitymo / apie 843 € "į rankas"
Įmonė: Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Barboros Radvilaitės g. 8, 85 611190, lnkc@lnkc.lt
Paskelbta: 2019.09.11
Galioja iki: 2019.10.11

Atsiliepimai, skundai apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Rekvizitai apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Skundailt.com apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Verslo žinios apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
118 apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
KurRasti apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras