Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) Kretinga (vyrai ir moterys)

Pobūdis: AD BALTIC - didmeninės prekybos autodetalėmis įmonių grupė, veikianti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje – viena iš rinkos lyderių, ADI tinklo narė.

Ieškome Klientų aptarnavimo vadybininko Kretingos padalinyje. Pagrindinės atsakomybės:

klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
prekių pardavimas pagal gautas klientų užklausas;
lengvųjų automobilių dalių pardavimas;
prekių parinkimas paieškos kataloguose;
prekių išdėliojimas, surinkimas sandėlyje;
pardavimo dokumentų išrašymas;
ryšių su klientais palaikymas bei plėtojimas;
klientų poreikių analizė.

Reikalavimai: Patirtis autodalių pardavimų srityje - privalumas;
automobilių sandaros išmanymas;
labai geri bendravimo įgūdžiai;
darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbo su MS Navision apskaitos programa patirtis - privalumas);
iniciatyvumas, pareigingumas, atsakingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome
darbą tarptautinėje kompanijoje;
profesinio tobulėjimo galimybes;
pastovų atlyginimą ir motyvuojančius priedus už darbo rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

Atlyginimas: 997 € iki mokesčių išskaitymo / apie 650 € "į rankas"
Įmonė: UAB "AD Baltic"
Miestas: Kretinga
Kreiptis: Tiekėjų g.19F, 862067681, personalas@adbaltic.lt
Paskelbta: 2019.09.11
Galioja iki: 2019.10.11

Atsiliepimai, skundai apie UAB "AD Baltic"

Komentaras:
Vardas:

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "AD Baltic"
Rekvizitai apie UAB "AD Baltic"
Skundailt.com apie UAB "AD Baltic"
Verslo žinios apie UAB "AD Baltic"
118 apie UAB "AD Baltic"
KurRasti apie UAB "AD Baltic"