Siūlome darbą valytojoms (-ams) UAB "Nordnet" patalpose, esančiose Marijampolės g. 27, Pagirių km., Garliavos sen., Kauno raj. (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Valyti ir palaikyti švarą mūsų kliento UAB "Nordnet" patalpose, esančiose Marijampolės g. 27, Pagirių km., Garliavos sen., Kauno raj.
Administracinis darbo grafikas: I-V darbo dienos, VI-VII laisvos (nuo 07:00-16:00) (1 et.)
Darbą galima derinti su studijomis arba pirmaeiliu darbu. Darbo vietą parenkame netoli Jūsų gyvenamosios vietos. Darbas tinka turintiems negalią, pensijinio amžiaus arba papildomo darbo ieškantiems žmonėms.
Įmonė siūlo : Darbo vietoje suteikiame visas reikalingas darbo priemones bei darbo aprangą. Įvairius paskatinimus švenčių ir gimtadienių metu lojaliems bei sąžiningiems darbuotojams. Suteikiame visas socialines garantijas ir visada laiku mokame darbo užmokestį.
Darbo užmokestis: 645 eur./mėn. ("prieš mokesčius") + kelionės išlaidos

Reikalavimai: Atsakingumas, darbštumas, žalingų įpročių neturėjimas. Neturintiems patirties apmokome. Noras dirbti ir užsidirbti.

Atlyginimas: 645 € iki mokesčių išskaitymo / apie 448 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Vitaresta"
Miestas: Kaunas
Kreiptis: Butrimonių g. 5, 865077312, karjera@vitaresta.lt
Paskelbta: 2019.10.09
Galioja iki: 2019.11.08

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Vitaresta"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Vitaresta"
Rekvizitai apie UAB "Vitaresta"
Skundailt.com apie UAB "Vitaresta"
Verslo žinios apie UAB "Vitaresta"
118 apie UAB "Vitaresta"
KurRasti apie UAB "Vitaresta"