Nekilnojamojo turto valdymo vadybininkas (-ė) (mėnesinis atlygis 1400-2150 Eur bruto) (vyrai ir moterys)Lietuvos oro uostai jungia Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartus, kuriuos savo kelionėms renkasi virš 5 milijonų žmonių per metus. Mums svarbiausia - keleivis ir teigiamos jos emocijos, tad rūpestingu aptarnavimu bei paslaugomis kasdien rūpinasi daugiau nei 600 komandos narių.

Šiuo metu darbui Vilniuje ieškome Nekilnojamojo turto valdymo vadybininko (-ės).

Jums patikėsime:

NT įregistravimo, išregistravimo procesus;registro ir kadastro klausimų sprendimą;NT ir kito ilgalaikio turto nurašymo procesų inicijavimą ir valdymą;bendradarbiavimą su turto vertintojais, matininkais, susijusių klausimų valdymą;projektų, susijusių su nekilnojamojo turto perdavimu, priėmimu, valdymo efektyvumo gerinimu ir kt., įgyvendinimą;nuomininkų mokėjimų kontrolės vykdymą;nuomininkų perduodamo ir grąžinamo turto inventorizaciją;bendradabiavimą su nuomininkais ir kitais padaliniais, siekiant spręsti nuomos sutarčių pagrindu kilusias problemas.

Jums teiksime pirmenybę, jei:

esate įgijęs aukštąjį universitetinį išsilavinimą, vadybos, ekonomikos ar teisės srityje;turite ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį turto valdymo/administravimo srityje;išmanote NT įregistravimo ir išregistravimo procesus (privalumas);išmanote teisės aktus, reglamentuojančius valstybės ir savivaldybių turto valdymą, naudojimą ir disponavimą juo;turite gerus analitinius, informacijos sisteminimo bei apibendrinimo igūdžius, gebate pateikti efektyvius problemų sprendimo būdus;pasižymite puikiais bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiais, esate orientuotas į rezultatą ir inovatyvių sprendimų paiešką;norite mokytis ir tobulėti;puikiai bendraujate ir rašote lietuvių kalba ir turite anglų kalbos žinias B1 lygiu.

Jums siūlome:

išskirtinę veiklos sritį strategiškai svarbioje aviacijos srityje;dinamišką, turintį iššūkių darbo pobūdį - kuris leis Jums tobulėti ir drauge su komanda siekti aukščiausių rezultatų;galimybę kurti ir inicijuoti pokyčius;papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą, pensijų kaupimą, papildomas atostogų dienas, renginius) ir motyvacinę sistemą;mėnesinį atlygį 1400-2150 Eur (bruto) + kintamą metinę atlygio dalį.
Informacija apie įstaigą:Vertinimo metodai:Atlyginimas: 1400 € (iki mokesčių išskaitymo, t.y. "ant popieriaus")
Įmonė: VĮ "Lietuvos oro uostai"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Rodūnios kel. 10A
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Atrankos modulį)
Paskelbta: 2020.01.14
Galioja iki: 2020.01.28

Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Lietuvos oro uostai"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie VĮ "Lietuvos oro uostai"
Rekvizitai apie VĮ "Lietuvos oro uostai"
Skundailt.com apie VĮ "Lietuvos oro uostai"
Verslo žinios apie VĮ "Lietuvos oro uostai"
118 apie VĮ "Lietuvos oro uostai"
KurRasti apie VĮ "Lietuvos oro uostai"