Klientų aptarnavimo standartų skyriaus vadovas (vyrai ir moterys)Atsinaujinantis Registrų centras - pagrindinių Lietuvos registrų ir valstybinės reikšmės informacinių sistemų tvarkytojas, siekiantis tapti pirmaujančia pasaulyje valstybės duomenų pagrindu sukurtas paslaugas teikiančia inovatyvia įmone, į savo komandąkviečia:

KLIENTŲ APTARNAVIMO STANDARTŲ SKYRIAUS VADOVĄ (-Ę)

Darbo vieta: Lvovo g., Vilnius

Darbo aprašymas:

kurti ir įgyvendinti klientų aptarnavimo strategiją;rengti, diegti ir tobulinti klientų aptarnavimo standartą įmonėje, užtikrinantį įmonės klientų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis;apmokyti ir ugdyti įmonės darbuotojus dirbti pagal standarto reikalavimus;parengti klientų aptarnavimo kokybės matavimo ir kontrolės sistemą;vertinti teikiamų paslaugų efektyvumą, esamas aptarnavimo sistemas, procesus ir atrasti efektyvesnius ir veiksmingesnius darbo metodus, kurie užtikrintų gerą klientų patirtį;užtikrinti pavaldžios komandos darbo kokybę, aukštą vidinę kultūrą ir motyvaciją.

Reikalavimai pareigybei:

aukštasis universitetinis arba jam prilygintas išsilavinimas;ne mažesnė nei 2 metų vadovaujamo darbo komandai patirtis klientų aptarnavimo ar procesų srityse;klientų aptarnavimo kokybės valdymo patirtis;sėkminga darbo patirtis rengiant ir diegiant klientų aptarnavimo standartą;stipri orientacija į klientą ir rezultatą, proaktyvumu;inovatyvus požiūris į klientų aptarnavimą;Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu,anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu, nei B1 lygiu;gebėjimas dirbti ,Microsoft Office programų paketu bei IS, būtinomis tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;strateginis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, profesionalumas, bendradarbiavimas, nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Mes siūlome:

galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;darbo užmokestį nuo 2900 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties Bet tai - tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir Įmonės veiklos rezultatų. Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.


Informacija apie įstaigą:Vertinimo metodai:Įmonė: VĮ "Registrų centras"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Lvovo g. 25-101, (85)2507648
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Atrankos modulį)
Paskelbta: 2020.02.13
Galioja iki: 2020.02.27

Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Registrų centras"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie VĮ "Registrų centras"
Rekvizitai apie VĮ "Registrų centras"
Skundailt.com apie VĮ "Registrų centras"
Verslo žinios apie VĮ "Registrų centras"
118 apie VĮ "Registrų centras"
KurRasti apie VĮ "Registrų centras"