Apskaitos skyriaus vadovas (bazinis darbo užmokestis nuo 3300 Eur (bruto) (vyrai ir moterys)Darbo pobūdis:

Apskaitos politikos formavimas ir įmonės veiklos rodiklių analizė;Buhalterinės veiklos optimizavimas, apskaitos procedūrų peržiūra, tobulinimas ir kontrolė;Buhalterinės, mokestinės, statistinės ir valdymo apskaitos, vadovaujantis teisės aktais, organizavimas ir valdymas;Vyriausiojo buhalterio funkcijos vykdymas;Teisingų finansinių, statistinių, mokestinių ir kitų ataskaitų, teikiamų Finansų ministerijai ir kitoms institucijoms, sudarymo užtikrinimas; Pavaldžių darbuotojų veiklos užtikrinimas, delegavimas, kontrolė, motyvavimas, ugdymas, veiklos valdymas ir vertinimas.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

Aukštasis universitetinis ar jam prilygintas finansų ar ekonomikos studijų krypties išsilavinimas;Ne mažesnė kaip 2 metų vadovaujamo darbo patirtis;Ne mažesnė kaip 2 metų vyr. buhalterio darbo patirtis;Geras Lietuvos Respublikos įstatymų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių finansinę, mokestinę veiklas ir atskaitomybę, išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;Darbo su finansų apskaitos ir valdymo sistemomis patirtis bei geras kompiuterinis raštingumas (ypač Excel);Geros anglų/prancūzų/vokiečių kalbos žinios (ne žemesniu nei B1 lygiu).


Informacija apie įstaigą:
www.turtas.lt


Vertinimo metodai:Įmonė: VĮ "Turto bankas"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Kęstučio g. 45, 852780900, info@turtas.lt
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Atrankos modulį)
Paskelbta: 2020.03.25
Galioja iki: 2020.04.08

Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Turto bankas"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie VĮ "Turto bankas"
Rekvizitai apie VĮ "Turto bankas"
Skundailt.com apie VĮ "Turto bankas"
Verslo žinios apie VĮ "Turto bankas"
118 apie VĮ "Turto bankas"
KurRasti apie VĮ "Turto bankas"