Komunikacijos skyriaus vadovasValstybės įmonė Registrų centras - pažangios valstybės bei visuomenės partneris, pagrindinių nacionalinių duomenų tvarkytojas, kuriantis šiuolaikišką, pozityvų ir abipusiu bendradarbiavimu grįstą santykį su visuomene, verslu ir valstybe. Esame strateginė ir ypatinga organizacija - čia gimsta ir veikia didžiosios valstybės informacinės sistemos, pagrindiniai Lietuvos registrai, kasdien apsilanko dešimtys tūkstančių klientų, o juos sutinka net 1500 mūsų darbuotojų.

Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti:

KOMUNIKACIJOS SKYRIAUS VADOVĄ (-Ę)

Darbo vieta: Lvovo g. 25, Vilnius

Darbo aprašymas:

išorinės bei vidinės komunikacijos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas; įmonės įvaizdžio formavimas ir viešųjų ryšių politikos koordinavimas;įmonės socialinių tinklų komunikacijos planavimas ir įgyvendinimas;rūpinimasis įmonės vizualiniu identitetu;pagal kompetencijas dalyvavimas krizių prevencijoje ir valdyme;inicijavimas, planavimas ir įgyvendinimas viešųjų ryšių projektų; konstruktyvus bendravimas su žiniasklaidos atstovais;vadovavimas įmonės komunikacijos komandai.

Reikalavimai pareigybei:

aukštasis universitetinis arba jam prilygintas socialinių mokslų studijų srities išsilavinimas;ne mažesnė kaip 1 metų vadovavimo padaliniui patirtis;ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis komunikacijos srityje;Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;puikus komunikacijos kanalų išmanymas ir gebėjimas juos efektyviai panaudoti;domėjimasis komunikacijos ir rinkodaros naujovėmis, gebėjimas jas pritaikyti įmonės veikloje;puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;anglų kalbos mokėjimas B1 lygiu;gebėjimas dirbti Microsoft Office programų paketu bei IS, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;strateginis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, profesionalumas, bendradarbiavimas, nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Mes siūlome:

galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje; iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą; bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;darbo užmokestį nuo 3 730 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Darbo užmokestis - tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų. Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Kontaktai pasiteiravimui: Veiklos vertinimo ir talentų ugdymo skyriaus vadovė Jūratė Žarnovskienė, el. p. Jurate.Zarnovskiene@registrucentras.lt, tel. +370 601 01 522.
Informacija apie įstaigą:Vertinimo metodai:Įmonė: VĮ "Registrų centras"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Lvovo g. 25-101, (85)2507648
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Atrankos modulį)
Paskelbta: 2020.05.22
Galioja iki: 2020.06.05

Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Registrų centras"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie VĮ "Registrų centras"
Rekvizitai apie VĮ "Registrų centras"
Skundailt.com apie VĮ "Registrų centras"
Verslo žinios apie VĮ "Registrų centras"
118 apie VĮ "Registrų centras"
KurRasti apie VĮ "Registrų centras"