Aksesuarų gamintoja (-as) - pakuotoja (-as)

Pobūdis: Pobūdis: Į JAV, Kanadą ir ES šalis savo produkciją eksportuojanti įmonė ieško akesesuarų gamintojo ir jau pagamintos produkcijos pakuotojo.

Darbo pobūdis rankų darbo aksesuarų gamyba ir jos supakavimas į dėžutes / maišelius.

Reikalavimai: Reikalavimai: Darbuotojus dirbti apmokome, todėl specifinės rankdarbių gamybos žinios nebūtinos, tačiau patirtis gaminant kruopštumo, kantrybės ir atidumo reikalaujančius dirbinius būtų privalumas.

Prašome įvertinti savo būdą ir prieš kreipdamiesi dėl darbo pokalbio įvertinti, ar turite šias darbui atlikti būtinas asmenines savybes:
1. Kruopštumas;
2. Atidumas;
3. Stiprus pareigingumo ir atsakingumo jausmas;

ATKREIPIAME DĖMESĮ: Darbo metu yra naudojamas karštas lituoklis ir peilis. Darbo metu yra lydomos sintetinės medžiagos.

Išsilavinimui reikalavimas nekeliamas.

DARBO UŽMOKESTIS:
700 EUR "į rankas"

TELEFONU Į SKAMBUČIUS NEATSAKYSIME. Prašome gyvenimo aprašymus su turimų (jei tokių yra) rankdarbių nuotraukomis siųsti prie skelbimo pridėtu el. pašto adresu.

Atrinktus mūsų manymu tinkamus dirbti asmenis pakviesime darbo pokalbiui, kurio metu paprašysime atlikti praktines užduotis siekiant įsitikinti, ar asmuo turi asmenines savybes atlikti pavestas užduotis.

Lauksime Jūsų paraiškų iki 2020 m. liepos 9 d. Jei iki 2020 m. liepos 10 d. nesulauksite mūsų atsakymo ir pakvietimo darbo pokalbiui, norime informuoti, kad atsirinkome kitą kandidatą.

Pagarbiai,
Ventus artis, MB
Administracija

Atlyginimas: 1085 € iki mokesčių išskaitymo / apie 711 € "į rankas"
Įmonė: Ventus artis, MB
Miestas: Vilnius
Kreiptis: J. Kazlausko g. 1, 861486866, ramunas@amzgroup.net
Paskelbta: 2020.06.29
Galioja iki: 2020.07.29

Atsiliepimai, skundai apie Ventus artis, MB

  Montenegro,  (2020.06.30, 10:07)  78.60.14.250
1.
Reikalavimai: Darbuotojus dirbti apmokome, todėl specifinės rankdarbių gamybos žinios nebūtinos, tačiau patirtis gaminant kruopštumo, kantrybės ir atidumo reikalaujančius dirbinius būtų privalumas.
2.
Atrinktus mūsų manymu tinkamus dirbti asmenis pakviesime darbo pokalbiui, kurio metu paprašysime atlikti praktines užduotis siekiant įsitikinti, ar asmuo turi asmenines savybes atlikti pavestas užduotis.
"BRAVO" APLLAUSE :)))


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie Ventus artis, MB
Rekvizitai apie Ventus artis, MB
Skundailt.com apie Ventus artis, MB
Verslo žinios apie Ventus artis, MB
118 apie Ventus artis, MB
KurRasti apie Ventus artis, MB