Juridinių asmenų registro grupės vadovasValstybės įmonė Registrų centras - pažangios valstybės bei visuomenės partneris, pagrindinių nacionalinių duomenų tvarkytojas, kuriantis šiuolaikišką, pozityvų ir abipusiu bendradarbiavimu grįstą santykį su visuomene, verslu ir valstybe. Esame strateginė ir ypatinga organizacija - čia gimsta ir veikia didžiosios valstybės informacinės sistemos, pagrindiniai Lietuvos registrai, kasdien apsilanko dešimtys tūkstančių klientų, o juos sutinka net 1500 mūsų darbuotojų.

Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti:

Juridinių asmenų registro departamento Vilniaus skyriaus IV Juriginių asmenų registro grupės vadovą (-ę)

Struktūrinis padalinys: Asmenų registrų tvarkymo tarnyba

Darbo vieta: Vilnius

Darbo aprašymas:

užtikrinti efektyvų ir kokybišką Grupės veiklos planavimą ir valdymą (įskaitant kritinių pareigybių pamainumo užtikrinimą); užtikrinti pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą, darbuotojų darbų ir užduočių planavimą, paskirstymą, pareigų atlikimo kontrolę ir pakeičiamumą (tarnybinės komandiruotės, atostogų, ligos metu ir pan.);užtikrinti sprendimų priėmimą ir veiksmų įgyvendinimą Grupei nustatytų uždavinių ir priskirtų funkcijų, taip pat darbo organizavimo klausimais reikiamu laiku pagal nustatytą kompetenciją;diegti efektyvų procesinį valdymą (procesų kūrimą, vykdymą, palaikymą, tobulinimą ir kontrolę) Grupės kuruojamose srityse;užtikrinti sklandžią vidinę komunikaciją darbuotojams apie Įmonės procesus ir padalinio planuojamus tikslus, rodiklius.

Reikalavimai pareigybei:

aukštasis universitetinis arba jam prilygintas išsilavinimas socialinių mokslų, ekonomikos, verslo ir vadybos ar informacinių technologijų mokslų studijų krypties;vadovavimo padaliniui ar projekto grupei patirtis;ne mažesnė kaip 1 metų darbo susijusio su registrų, informacinių sistemų valdymu, tvarkymu, vystymu ar teisinio darbo, susijusio su juridiniais asmenimis patirtis;Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;anglų kalbos mokėjimas B1 lygiu;gebėjimas dirbti Microsoft Office programų paketu bei IS, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos įstatyme nustatytiems reikalavimams, atitikimas;organizuotumas, atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, profesionalumas, bendradarbiavimas, nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Mes siūlome:

galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje; iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą; bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą; darbo užmokestį nuo 1840 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Darbo užmokestis - tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų. Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Gyvenimo aprašymą iki 2020 m. spalio 8 d. imtinai kviečiame siųsti el. paštu cv@registrucentras.lt

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

Kontaktai pasiteiravimui: Edita Šimanec, el. p. edita.simanec@registrucentras.lt, tel. (85) 2507628.Įmonė: VĮ "Registrų centras"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: (85)2507648
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Atrankos modulį)
Paskelbta: 2020.09.25
Galioja iki: 2020.10.09

Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Registrų centras"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie VĮ "Registrų centras"
Rekvizitai apie VĮ "Registrų centras"
Skundailt.com apie VĮ "Registrų centras"
Verslo žinios apie VĮ "Registrų centras"
118 apie VĮ "Registrų centras"
KurRasti apie VĮ "Registrų centras"