Pučiamųjų instrumentų orkestrų specialistas (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Darbo pobūdis: kuruoti pučiamųjų instrumentų orkestrus, ilgalaikes pučiamųjų muzikos instrumentų programas ir prioritetinius renginius (Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas), inicijuoti, organizuoti bei talkinti rengiant regionines ir respublikines pučiamųjų instrumentų orkestrų apžiūras, festivalius, šventes, vykdyti geriausių Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų bei jų vadovų kasmetes atrankas "Aukso paukštės" nominacijai gauti; dalyvauti Lietuvos dainų šventės pučiamųjų instrumentų orkestrų koncerto programos, kitų renginių, kuriuose dalyvauja orkestrai (Eitynių, Dainų dienos ir pan.), kūrimo ir įgyvendinimo procese, rengti metodinius leidinius ir rekomendacijas, vaizdo, garso, elektronines publikacijas pučiamųjų instrumentų orkestrų vadovams, dirigentams, naujausios lietuvių kompozitorių muzikos pučiamųjų instrumentų orkestrams rinkinius.
Darbo krūvis – 0,5 etato (20 val. per savaitę).

Reikalavimai: Reikalavimai: išsilavinimas – aukštasis universitetinis (arba jam prilygstantis), užsienio kalbos (anglų k.) mokėjimas, darbo Microsoft Office programomis įgūdžiai. Pageidautina turėti renginių organizavimo ir projektų rengimo patirtį pučiamųjų instrumentų orkestrų srityje. Turint reikiamos patirties ir įgūdžių, galimas didesnis atlyginimas.
Į pokalbį bus kviečiami tik atrinkti kandidatai. Apie konkurso eigą jie bus informuojami elektroniniu paštu.

Atlyginimas: 782 € iki mokesčių išskaitymo / apie 538 € "į rankas"
Įmonė: Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Barboros Radvilaitės g. 8, 85 611190, lnkc@lnkc.lt
Paskelbta: 2020.10.16
Galioja iki: 2020.10.30

Atsiliepimai, skundai apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Rekvizitai apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Skundailt.com apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Verslo žinios apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
118 apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras
KurRasti apie Lietuvos nacionalinis kultūros centras