Patalpų tvarkytoja (-as) PC "Maxima", Jonava

Pobūdis: Valyti ir palaikyti švarą mūsų kliento PC "Maxima" patalpose, esančiose Plento g. 3, Jonava. Slenkantis darbo grafikas: 4 darbo dienos, 2 laisvos dienos (2 d.d. nuo 7:00 iki 15:00 val., 2 d.d. nuo 12:30 iki 21:00 val.), 2 laisvos. Darbo vietą parenkame netoli Jūsų gyvenamosios vietos. Darbą galima derinti su studijomis arba pirmaeiliu darbu. Darbas tinka turintiems negalią, pensijinio amžiaus arba papildomo darbo ieškantiems žmonėms.
Darbo vietoje suteikiame visas reikalingas darbo priemones bei darbo aprangą. Įvairius paskatinimus švenčių ir gimtadienių metu lojaliems bei sąžiningiems darbuotojams.

Reikalavimai: Atsakingumas, darbštumas, žalingų įpročių neturėjimas. Neturintiems patirties apmokome. Noras dirbti ir užsidirbti.

Atlyginimas: 607 € iki mokesčių išskaitymo / apie 438 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Vitaresta"
Miestas: Jonava
Kreiptis: Plento g., 869918930, karjera@vitaresta.lt
Paskelbta: 2020.10.16
Galioja iki: 2020.11.15

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Vitaresta"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Vitaresta"
Rekvizitai apie UAB "Vitaresta"
Skundailt.com apie UAB "Vitaresta"
Verslo žinios apie UAB "Vitaresta"
118 apie UAB "Vitaresta"
KurRasti apie UAB "Vitaresta"