Veiklos teisinio reguliavimo skyriaus vyriausiasis teisininkasValstybės įmonė Registrų centras - pažangios valstybės bei visuomenės partneris, pagrindinių nacionalinių duomenų tvarkytojas, kuriantis šiuolaikišką, pozityvų ir abipusiu bendradarbiavimu grįstą santykį su visuomene, verslu ir valstybe. Esame strateginė ir ypatinga organizacija - čia gimsta ir veikia didžiosios valstybės informacinės sistemos, pagrindiniai Lietuvos registrai, kasdien apsilanko dešimtys tūkstančių klientų, o juos sutinka net 1500 mūsų darbuotojų.

Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti:

Vyriausiąjį (-iąją) teisininką (-ę)

Struktūrinis padalinys: Teisės departamento Veiklos teisinio reguliavimo skyrius

Darbo vieta: Lvovo g. 25, Vilnius

Darbo aprašymas:

Rengti, derinti teisės aktų, reglamentuojančių Nekilnojamojo turto registro, Juridinių asmenų registro, Gyventojų registro, kitų valstybės registrų, informacinių sistemų projektus; rengti išvadas, rekomendacijas Nekilnojamojo turto registro, Juridinių asmenų registro, Gyventojų registro, kitų valstybės registrų, informacinių sistemų klausimais; nagrinėti skundus, prašymus registrų, informacinių sistemų klausimais;konsultuoti įmonės darbuotojus skyriaus kompetencijai priskirtais klausimais.

Reikalavimai pareigybei:

aukštasis universitetinis socialinių mokslų studijų srities teisės studijų krypčių grupės (bakalauro ir magistro arba vientisųjų studijų magistro laipsnis) arba jam prilygintas išsilavinimas;ne trumpesnė nei 4 metų teisinio darbo patirtis;išmanymas ir gebėjimas taikyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės įmonių veiklą, valstybės registrų ir informacinių sistemų tvarkymą, asmens duomenų teisinės apsaugos, viešojo administravimo ir civilinius teisinius santykius, įstatymų ir kitų teisės aktų rengimo nuostatas bei dokumentų rengimo taisykles;patirtis teisėkūros srityje būtų privalumas;puikūs gebėjimai sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu, mokėti rengti oficialius dokumentus;mokėjimas analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B1 lygiu (raštu ir žodžiu);mokėjimas gerai dirbti kompiuteriu, Microsoft Office programų paketu;atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, profesionalumas, bendradarbiavimas, nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Mes siūlome:

galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje; iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą; bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą; darbo užmokestį nuo 2 000 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Darbo užmokestis - tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų. Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

Kontaktai pasiteiravimui: Rūta Adomavičiūtė, el. p. ruta.adomaviciute@registrucentras.lt, tel. 8 5 250 7668


Įmonė: VĮ "Registrų centras"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: (85)2507648
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Atrankos modulį)
Paskelbta: 2020.11.24
Galioja iki: 2020.12.08

Atsiliepimai, skundai apie VĮ "Registrų centras"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie VĮ "Registrų centras"
Rekvizitai apie VĮ "Registrų centras"
Skundailt.com apie VĮ "Registrų centras"
Verslo žinios apie VĮ "Registrų centras"
118 apie VĮ "Registrų centras"
KurRasti apie VĮ "Registrų centras"