PARDAVĖJOS- PADAVĖJOS (-O) kavinėje-parduotuvėlėje

Pobūdis: Nedidelei kavinei-parduotuvėlei Vilniuje, lazdynėlių rajone, ieškome PARDAVĖJOS- PADAVĖJOS (- O)

Darbo pobūdis:
Esant maitinimo paslaugų veiklos suvaržymams šiuo metu kavinukėje-parduotuvėlėje darbinė veikla būtų – malonus ir paslaugus klientų aptarnavimas, kokybiškų maisto produktų pardavimas, nedidelio asortimento maisto produktų pagaminimas.
Darbas: ilga-trumpa savaitė.

Reikalavimai: Iš žmogaus tikimės:
Ieškome pozityvaus ir bendraujančio žmogaus su atsakingu požiūriu į darbą. Svarbu, kad bendravimas su žmonėmis ir pardavimo procesas Jums patiktų ir tiktų. Mums išties svarbu, kad tai ką žmogus daro, daro atsakingai.

Mes siūlome:
- darbo užmokestis nuo 607 Eur. priklausomai nuo kompetencijos ir patirties,
- motyvaciniai priedai,
- maitinimas ir kava/arbata,
- galimybės mokytis ir augti kartu.

Savo CV siųskite el. paštu skoniobankas@gmail.com. Susisiekti galite ir tel. nr. 869999323.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas: 607 € iki mokesčių išskaitymo / apie 438 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Skonio bankas"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Lazdynėlių g., skoniobankas@gmail.com
Paskelbta: 2020.11.20
Galioja iki: 2020.12.10

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Skonio bankas"

Komentaras:
Vardas:

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Skonio bankas"
Rekvizitai apie UAB "Skonio bankas"
Skundailt.com apie UAB "Skonio bankas"
Verslo žinios apie UAB "Skonio bankas"
118 apie UAB "Skonio bankas"
KurRasti apie UAB "Skonio bankas"