Traktorininkas-kiemsargis LITEXPO (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Teritorijos tvarkymas. Dirbti su traktoriumi gali tekti ir žiemą Litexpo parodų rūmuose ir šiltuoju sezonu, kai reikės šienauti.. Turėti traktorininko teises. Apmokama kelionė iš/į darbą. Pilamas kuras arba perkamas nuolatinis

Reikalavimai: Noras dirbti

Atlyginimas: 700 € iki mokesčių išskaitymo / apie 502 € "į rankas"
Įmonė: UAB "City service cleaning"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: 863005730, dalia.miskiniene@cityservice.eu
Paskelbta: 2021.02.22
Galioja iki: 2021.03.24

Atsiliepimai, skundai apie UAB "City service cleaning"

  Mantas,  (2021.03.01, 11:53)  78.59.106.117
To Zinau,..deja puciamas burbulas "purvasklaidos', kad birza kaza moka, mitas.Gauni tik 200 Eur. 8-9 menesius ir viskas tuo baigiasi. O firmos "City service", "ICOR grup","Mano aplinka","Mano bustas","Ecoservisas","Baltijos liftai","Siauliu liftas","Axioma","Veikmes statyba","Axis industrial","Realko","Dalkija" ir dar gal kokiu desimt firmu galima vardinti ir tai viskas Andriaus Janukonio bandos.Visas komunalinis Lietuvos ukis kur tik gali saskaita israsyti jokios veiklos nedarius viskas jojo...Visi vadina jo firmas pagal pirmaja jo sukurta ir "alia" bankrotavusi "Rubikon grup". Daugiau skaityk domekis burokeli ir isbrisi is pievu.

  Traktor stalin,  (2021.02.26, 12:39)  78.59.103.183
Cia taip pat "parazitine" Rubikono "brigada". Darbuotoja su 20 metu traktorininko ekskavatorininko patirtimi "alia" testuoja 3-is men.uz pasalpa o veliau pasirodo, kad baigiasi sezono darbai ir visus atleidzia. Kitam sezonui vel neria i pajieskas vergu... Apeik jei gali si "Rubikon" nusikaltstsma susivienijima.


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "City service cleaning"
Rekvizitai apie UAB "City service cleaning"
Skundailt.com apie UAB "City service cleaning"
Verslo žinios apie UAB "City service cleaning"
118 apie UAB "City service cleaning"
KurRasti apie UAB "City service cleaning"