Sveikatos priežiūros specialistas (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Organizuoti ir užtikrinti įmonės darbuotojų sveikatos priežiūrą; Užtikrinti įmonės darbuotojų profesinės sveikatos reikalavimų vykdymą; Nustatyti profesinės rizikos veiksnius ir įvertinti jų poveikį darbuotojų sveikatai; Organizuoti darbuotojų periodinius sveikatos tikrinimus; Analizuoti, vertinti darbuotojų sveikatos patikrinimų rezultatus; Organizuoti pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių mokymus; Rengti sveikatinimo veiklos programas; Bendradarbiauti su sveikatos priežiūros organizacijų atstovais darbuotojų saugos ir sveikatos srityse; Tirti profesinių ligų ir nelaimingų atsitikimų darbe priežastis; Atnaujinti ir sutikrinti darbuotojų sąrašus, pildyti medicinines knygeles; Teikti pirmąją medicininę pagalbą; Įmonės pirmosios pagalbos rinkinių priežiūra, komplektavimas, sudarymas. Pagal turimą kvalifikaciją įmonės darbuotojams atlikti sveikatinimo / masažo procedūras.

Reikalavimai: Turėti aukštąjį medicinos, visuomenės sveikatos/slaugos/ kineziterapijos arba masažuotojo išsilavinimą; Atitikti teisės aktų, reglamentuojančių profesinės sveikatos specialisto kvalifikacinius reikalavimus; Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis šioje srityje; Lietuvos Respublikos įstatymų, kitų teisės aktų, reglamentuojančių darbų saugą ir sveikatą išmanymas; Gebėti dirbti savarankiškai, vykdyti pavestas užduotis, atsakingumas, pareigingumas; Mokėti dirbti kompiuteriu.

Darbo patirtis: 1 metai
Atlyginimas: 1225 € iki mokesčių išskaitymo / apie 801 € "į rankas"
Įmonė: AB "Plasta"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Sausupio g., 861378607, vilmaz@plasta.lt
Paskelbta: 2021.08.31
Galioja iki: 2021.09.30

Atsiliepimai, skundai apie AB "Plasta"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie AB "Plasta"
Rekvizitai apie AB "Plasta"
Skundailt.com apie AB "Plasta"
Verslo žinios apie AB "Plasta"
118 apie AB "Plasta"
KurRasti apie AB "Plasta"