Pakuočių specialistas (-ė)

Pobūdis: Esamų pakuočIų: steriliems ir nesteriliems produktams tobulinimas, Rinkos analizė. Naujų pakuočių vystymas. Ženklinimo ir saugos reikalavimų išpildymas pagal galiojančius teisės aktus (MDR 2017/745) ir tarptautinių kokybės vadybos standartų reikalavimus (ISO 13485) Komunikavimas ir bendradarbiavimas su tiekėjais, dizaineriais ir spaustuvėmis prekių pakuočių ir etikečių kūrimo klausimais Pakuočių ženklinimo vertimų organizavimas Etikečių ir ženklinimo informacijos pateikimo ant pakuotės kontrolės organizavimas gamybos ir pakavimo padaliniuose. UDI ir barkodavimo sistemos sukūrimas ir priežiūra. Informacijos apie produktų ženklinimą pateikimas Eudamed sistemoje. Reikalingų atlikti bandymų ir testavimų organizavimas.

Reikalavimai: Inžinerinis išsilavinimas
Ne mažesnė kaip 2 metų patirtis pakuočių ženklinimo reguliavimo srityje (privalumas medicinos priemonių, farmacijos ar kosmetikos pramonėje).
GS1 standarto žinios.
Tarptautinio kokybės vadybos sistemos standarto Medicinos priemonėms pagal ISO 13485 reikalavimų žinojimas
ES reglamento MDR 2017/745 reikalavimų žinojimas.

Atlyginimas: 2300 € iki mokesčių išskaitymo / apie 1412 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Trate"
Miestas: Kaunas
Kreiptis: Jonavos g., 86944292, ligita.miscikiene@trate.com
Paskelbta: 2021.09.16
Galioja iki: 2021.10.16

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Trate"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Trate"
Rekvizitai apie UAB "Trate"
Skundailt.com apie UAB "Trate"
Verslo žinios apie UAB "Trate"
118 apie UAB "Trate"
KurRasti apie UAB "Trate"