Virejas (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Plečiamės, didiname savo komandą ir ieškome kulinaro/-ės

Reikalavimai: Plečiamės, didiname savo komandą ir ieškome kulinaro/-ės

Darbo pobūdis:
Sumuštinių ir šaltų užkandžių gamyba;
Miltinių patiekalų gamyba;
Švaros ir tvarkos virtuvėje palaikymas.

Reikalavimai:
Panašaus darbo patirtis;
Atsakingas požiūris į darbą;
Darbštumas;
Noras mokytis ir tobulėti;
Punktualumas.

Mes jums siūlome:
Darbo vietą – Panerių g. 45A, Vilnius;
Darbą I-V (7-16 val.), arba slenkančiu grafiku - ilga/trumpa savaitė (7-19val.)
Priedai (po bandomojo laikotarpio), priklausantys nuo darbo rezultatų;
Nuolaidą maistui ir kavai "Caffeine" kavinėse ir "Narvesen"
Nemokamą maitinimą, kavą ir arbatą darbo metu;
Draugišką kolektyvą.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu 866977231.

Atlyginimas:
Nuo 1272 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Apie įmonę:
UAB "Reitan Convenience Lithuania” yra greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių rinkos lyderė Lietuvoje, turinti platų LIETUVOS SPAUDOS kioskų, NARVESEN parduotuvių bei CAFFEINE kavinių tinklą, kuriame dirba apie 740 darbuotojų. UAB "Reitan Convenience Lithuania” priklauso vienai didžiausių Norvegijos kapitalo kompanijai "Reitan”, kuri veikia septyniose Skandinavijos ir Baltijos šalyse bei apima tris verslo sritis: "Reitan Handel” (angl. Retail), "Reitan Eiendom (angl. Real Estate) and "Reitan Kapital”.

Atlyginimas: 1272 € iki mokesčių išskaitymo / apie 827 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Reitan convenience Lithuania"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: 866977231, ana.skuncikiene@reitan.lt
Paskelbta: 2021.09.16
Galioja iki: 2021.10.16

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Reitan convenience Lithuania"

Komentaras:
Vardas:

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Reitan convenience Lithuania"
Rekvizitai apie UAB "Reitan convenience Lithuania"
Skundailt.com apie UAB "Reitan convenience Lithuania"
Verslo žinios apie UAB "Reitan convenience Lithuania"
118 apie UAB "Reitan convenience Lithuania"
KurRasti apie UAB "Reitan convenience Lithuania"