Biomedicinos technologas (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Atlikti hematologinius, imunohematologinius, imunologinius, serologinius, bendrus klinikinius, biocheminius tyrimus bei jų kokybės kontrolę (vidinę ir išorinę). Interpretuoti tyrimo rezultatus, atsižvelgiant į preanalizinio, analizinio ir poanalizinio periodų įtaką laboratorinių tyrimų kokybei ir užtikrinti, kad tyrimai būtų atlikti tinkamai bei kokybiškai. Kontroliuoti ėminių paėmimą ir priėmimą, registravimą bei paruošimą tyrimui, mėginio tyrimą, rezultatų registravimą.

Reikalavimai: Asmens sveikatos priežiūros specialistas, įgijęs biomedicinos technologo profesinę kvalifikaciją, kuri apibrėžta MN 157:2018.

Jei tu turi panašaus darbo patirties, tai būtų didelis privalumas, jei ne - mes pasiruošę tau padėti išmokti ir įgyti neįkainojamos patirties vienoje geriausių Klaipėdos miesto ligoninės laboratorijoje. Laukiame tavęs!


Atlyginimas: 1340 € iki mokesčių išskaitymo / apie 866 € "į rankas"
Įmonė: VšĮ "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
Miestas: Klaipėda
Kreiptis: S. Neries g.3, +37067418271, egle.drigotiene@kal.lt
Paskelbta: 2021.09.24
Galioja iki: 2021.10.24

Atsiliepimai, skundai apie VšĮ "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie VšĮ "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
Rekvizitai apie VšĮ "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
Skundailt.com apie VšĮ "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
Verslo žinios apie VšĮ "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
118 apie VšĮ "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
KurRasti apie VšĮ "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"